قیمت پیاده سازی سیستم مدیریت محتوا بر اساس نیاز مشتریان و قالبی که برای سایت در نظر گرفته می شود از 350000 تومان (سیصد و پنجاه هزار تومان) تا 1500000 تومان (یک میلیون و پانصد هزار تومان ) متغیر است.لازم به ذکر است مبلغ پایین تر بر کیفیت و رعایت اصول هیچ تاثیری ندارد و فقط به دلیل انجام کار ساده تر می باشد، این بازه ی قیمتی با در نظر گرفتن بیشترین تقاضاها و صرفا برای اطلاع رسانی به شما کاربر گرامی می باشد.قیمت های بیشتر برای کارهای ویژه تر می باشد.

در پیاده سازی سایت از طریق مدیریت محتوا دامنه ir و میزبانی برای سال اول رایگان بوده و کاربر پس از یکسال فقط هزینه ی تمدید دامنه و هاست را پرداخت می نماید.

 

 

قیمت پایه سیستم طراحی سایت به شیوه کد نویسی و طراحی اختصاصی بر اساس نیاز مشتریان و قالبی که برای سایت در نظر گرفته می شود از 900000 تومان (نهصد هزار تومان) تا 3000000 (سه میلیون تومان) متغیر است.لازم به ذکر است مبلغ پایین تر بر کیفیت و رعایت اصول هیچ تاثیری ندارد و فقط به دلیل انجام کار ساده تر می باشد، این بازه ی قیمتی با در نظر گرفتن بیشترین تقاضاها و صرفا برای اطلاع رسانی به شما کاربر گرامی می باشد.قیمت های بیشتر برای کارهای ویژه تر می باشد.

در پیاده سازی از طریق کد نویسی و طراحی از پایه کاربر علاوه بر هزینه طراحی می بایست نسبت به خریداری دامنه مورد نظر و هاست مورد نیاز نیز  اقدام نماید.

 

 کاربران گرامی جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص طراحی سایت می توانید با شماره 07132318332 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق قسمت تماس با ما  هرگونه سئوال و مطلب خود را با ما در میان بگذارید،کارشناسان ما با شناسایی خواست و نیاز شما بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد  خواهند نمود.


Copyright © Setaregan Computer Center