سالها تجربه و فعالیت در زمینه هاستینگ و طراحی سایت ، ستارگان را جزء شرکت های ممتاز در این عرصه  قرار داده ،شناخت نیاز مشتری در کنار تخصص لازم برای برپایی یک سایت موفق همه آنچیزی است که می تواند در اختیار شما قرار گیرد  تا به سایتی ایده آل  دست یابید، آموزش و پشتیبانی جهت اداره نمودن سایت یکی از خدماتی است که در مجموعه  ی ما بخوبی و بصورت مستمر ارائه می گردد،سیاست کاری ما در زمینه طراحی سایت ، بی نیاز نمودن  مشتری برای مدیریت سایت بصورت مستقل است، چراکه وظیفه ی خود می دانیم هزینه های طراحی و مدیریت سایت را تا آنجا که مقدور است برای مشتری کاهش دهیم.

 همه ی آنچه رقیبان ما  به عنوان شاخص های برجسته ی کاری خود به شما ارائه می نمایند از قبیل تکنیک های متعدد برنامه نویسی ، سئو، رنکینگ و ... همه و همه بدور از جنجال و تبلیغات در ساختار طراحی سایت شما به بهترین شکل ممکن لحاظ خواهد شد.

 مجموعه ستارگان برای شما کاربر گرامی که متقاضی برپایی سایت اینترنتی می باشید دو راه کار جامع پیشنهاد می نماید:

برپایی سایت با استفاده از سامانه ی مدیریت محتوا

برپایی سایت از طریق طراحی و پیاده سازی اختصاصی

   

 در اینجا سئوالی که پیش خواهد آمد اینست که:  تفاوت این دو چیست؟    و      کدام شیوه برای شما  میتواند بهتر و کاراتر باشد؟

قبل از هر چیز تاکید ما بر این است که هرگز بیش از نیازتان هزینه پرداخت نکنید.

 

راه کار اول ما یعنی استفاده از سامانه های مدیریت محتوا یک سیستم بسیار جامع و گسترده با مدیریت ایده آل است که نسبت به قدرت و گستردگی که دارد بسیار ارزان و مقرون به صرفه می باشد، برای آشنایی بیشتر شما با اینگونه سرویس ها در زیر به تعریف مختصری از این سیستم می پردازیم:

سامانه مدیریت محتوا (CMS: Content Management System ) نرم‌افزاری است که با بهره‌گیری از بانک اطلاعاتی امکان درج، ویرایش، انتشار و مدیریت داده‌ها را بسادگی فراهم می‌کند. سایت با استفاده از سیستم مدیریت محتوا طراحی و قالب گرافیکی برای آن آماده شده  و نصب می‌شود. حال شما به راحتی می‌توانید صفحات دیگری به سایت اضافه، حذف و یا ویرایش کنید.

با استفاده از CMS، وب سایت شما هرقدر هم که گسترده باشد، با توجه به آموزشی که در ستارگان به شما ارائه خواهد شد یک اپراتور ساده می تواند آنرا با سهولت نگهداری و به روزرسانی کند بنابراین نیازی به پرداخت هزینه زیاد برای به روز رسانی توسط یک طراح وب حرفه ای نخواهد بود. در واقع شرکت‌های طراحی وب، سال ها تجربه خود را در راه اندازی وب سایت های مختلف در قالب یک نرم افزار CMS به شما ارائه می دهند و شما می توانید از امکانات آماده این نرم افزارها نهایت استفاده را ببرید.

با توجه به اینکه قسمت های مختلف یک نرم افزار CMS از قبل طراحی و آماده شده اند، راه اندازی سایت های متکی به نرم افزار CMS معمولاً بسیار سریع تر از سایت های دیگرصورت می پذیرد و این یکی از مزیت های اینگونه سیستم هاست.

شایان ذکر است قیمت پایین در این سیستم به هیچ عنوان به دلیل کیفیت پایین و یا عدم کارایی نیست بلکه به این دلیل است که این سیستم یک برنامه ی متن باز (Open Source) است که در تمام دنیا تحت یک مجوز ویژه توسعه پیدا کرده و  کد برنامه ی آن رایگان می باشد و عملا هزینه ای که برای اینگونه سایت ها اخذ میگردد جهت سفارشی سازی و برپایی سایت است و نه برنامه نویسی آن، برای روشن تر شدن مطلب به این مثال توجه بفرمایید: اگر یک برنامه نویس بخواهد برنامه ای با قدرت و گستردگی اینگونه سیستم ها را به صورت سفارشی و خاص از پایه طراحی و کدنویسی نماید اول که نیاز به مهارت و تخصص و تجربه بسیار بالا خواهد داشت ،دوم اینکه زمان بسیار طولانی برای انجام پروژه مورد نیاز خواهد بود، و سوم اینکه چند ده میلیون تومان هزینه بابت اینگونه سیستم می بایست صرف گردد و در نهایت و  پس از آماده سازی و راه اندازی کامل به دلیل گستردگی اینگونه سیستم ها مدت زمان زیادی نیاز است تا خطاهای اجتناب ناپذیر این برنامه رفع گردد.

با عنایت به موضوعات مطرح شده امیدواریم ماهیت اصلی یک سامانه مدیریت محتوا و ارزش آنرا بخوبی خدمتتان معرفی نموده باشیم .

و اما اصل مطلب اینکه ما  این سیستم را به چه کسانی و با چه ماهیت های کاری پیشنهاد می دهیم :

سایت های تجاری برای معرفی شرکت و خدمات

سایت های تجاری و شخصی برای معرفی محصولات یا نمونه کارها

فروشگاه های الکترونیکی

ارائه دهندگان  مقالات و مطالب و کسانی که می خواهند دیدگاه خود را با دیگران به  اشتراک بگذارند

و ....

پیشنهاد دوم ما : برپایی سایت از طریق طراحی و پیاده سازی اختصاصی :

در این سرویس معمولا  مخاطب ما کسانی هستند که نمی توانند از سیستم مدیریت محتوا استفاده نمایند و یا اینکه به دلایل شخصی می خواهند سایتشان از پایه و با طراحی خاص خودشان انجام شود ،در این صورت برنامه نویسان مجرب ستارگان پس از ارائه مشاوره و شناخت نیاز مشتری اقدام به برنامه نویسی از پایه و طراحی قالب بر اساس سلیقه و نیاز مشتری می نمایند.

این شیوه بیشتر برای مشتریانی است که در سایت خود از سرویس های خاصی بهره می برند که معمولا در سیستم های مدیریت محتوایی یا ارائه نشده  و یا به هر دلیل مورد پذیرش متقاضی نمی باشد.

ذکر این نکته ضروریست که برنامه نویسان ستارگان با تسلط بر آخرین تکنولوژیهای روز دنیا در عرصه طراحی وب  در این مقوله  پیشتاز بوده و رضایت مشتریان ما طی سالیان متمادی خود گویای این مطلب است.

 رقابت در اینگونه طراحی نیز طی سال های اخیر شدت گرفته است و متاسفانه ما شاهد عرضه ی کارهای بی کیفیت و فاقد رعایت اصول مهندسی طراحی سایت با مبالغی بیش از ارزش واقعی کار می باشیم ، لذا در اینجا لازم می دانیم نه برای تبلبغ کار و فعالیت خودمان بلکه بدلیل رسالتی که طی سالها کار و ارائه خدمات در قبال هموطنانمان احساس می کنیم به شما متقاضی محترم پیشنهاد دهیم قبل از هر اقدامی  با کارشناسان خبره ما مشاوره نمایید.مشاوره جهت راه اندازی سایت حتی اگر منجر به عقد قرارداد نیز نشود کاملا رایگان بوده و سود ما از این مشاوره صرفا آشنایی با شماست.

ستارگان این سیستم را به کسانی پیشنهاد می نماید که در سایت خود به دنبال فراهم نمودم سرویسی خاص می باشند ، برای مثال افرادی هستند که ایده ای نو برای ارائه خدماتی خاص دارند، برای اینگونه افراد برنامه های آماده کاربردی ندارد و برنامه ریزی و پیاده سازی می بایست مختص ایشان صورت پذیرد ، از همین رو معمولا این گونه سایت ها به دلیل کار بیشتری که برای راه اندازی نیاز دارند گرانتر می باشند.

 جهت مشاهده تعرفه ی قیمت طراحی سایت اینجا را کلیک نمایید.

کاربران گرامی جهت دریافت مشاوره رایگان در خصوص طراحی سایت می توانید با شماره 07132318332 تماس حاصل فرمایید و یا از طریق قسمت تماس با ما  هرگونه سئوال و مطلب خود را با ما در میان بگذارید،کارشناسان ما با شناسایی خواست و نیاز شما بهترین راه حل ها را به شما پیشنهاد  خواهند نمود.


Copyright © Setaregan Computer Center