درباره ستارگان :

مجموعه ی ستارگان فعالیت خود را از سال 1374 بصورت غیر رسمی در شیراز آغاز نمود و در سال 1381 با استقرار در مرکز بورس کامپیوتر شیراز بصورت رسمی خدمات خود در عرصه های مختلف را در اختیار عموم متقاضیان و هوطنان گرامی قرار داد. تعداد بیشماری از هموطنان گرانقدر طی این سالها از خدمات متنوع این مرکز بهره برداری نموده و افتخار ما اینست که بسیاری از این مشتریان با وجود گذشت سالیان طولانی و بوجود آمدن مراکز متعدد در زمینه کامپیوتر لطف خود را از ما دریغ نکرده و ستارگان را به عنوان مرکز معتمد خود انتخاب و به سایرین نیز معرفی نموده اند ، در حال حاضر ستارگان افتخار خدمتگزاری به هموطنان گرامی و همکاران محترم در زمینه های زیر را داراست :

 واحد هاست و دامنه و طراحی سایت:

این واحد با تکیه بر دانش فنی و تجربیات کارشناسان خود نیاز مشتری را به بهترین شکل و با حداقل هزینه ی ممکن پاسخگو بوده است. ثبت دامنه و میزبانی سایت در ستارگان همواره بگونه ایست که بالاترین ضریب اطمینان و امنیت در حفظ و نگهداری سرویس شما با همکاری شرکت های معظم و طرف قرارداد ما فراهم خواهد شد. متاسفانه عدم شناخت کافی متقاضیان این نوع خدمات از کیفیت و کمیت های مورد نیاز منجر شده تا یکسری شرکت های سودجو با ارائه ی تبلیغات فریبنده و گاها اعلام قیمت های بسیار پایین مشتریان را جذب نموده و پس از ارائه یکسری خدمات سطح پایین و نامطمئن عرصه را ترک کرده و مشتری را بدون امکان دسترسی به دامنه و هاست خود رها نمایند.

ستارگان با دارا بودن سابقه ی طولانی و اثبات ماندگاری خود در این عرصه به شما متقاضی محترم جداً پیشنهاد می نماید قبل از هرگونه اقدامی جهت ثبت دامنه و خرید فضای میزبانی و طراحی سایت ، تحقیقات لازم در خصوص سوابق شرکت های  ارائه دهنده این خدمات را بعمل آورید.

ستارگان سالهاست که در کنار مشتریان خود افتخار ارائه بهترین خدمات را در این زمینه داشته است.

 واحد فروش لپ تاپ،تبلت و کامپیوتر رومیزی:

فروش کامپیوتر های رومیزی از ابتدا یکی از اصلی ترین فعالیت های ستارگان بوده و هست ، هرچند می توان گفت طی سالهای اخیر تقاضای خرید لپ تاپ نسبت به کامپیوتر های رومیزی بالا و  بالاتر رفته ولیکن هنوز بازار اینگونه کامپیوترها به همان شیوه سابق یعنی انتخاب قطعه توسط مشتری  و اسمبل نمودن آن توسط فروشنده  به قوت خود باقیست. ستارگان در این زمینه همواره سعی بر آن داشته تا مشتریان خود را به سمت بهترین انتخاب ها هدایت نماید. رضایت مشتریان و ماندگاری سیستمهای خریداری شده از مجموعه ما خود گویای این مطلب است.

واحد فروش لپ تاپ در ستارگان تقریبا از سال 1383 راه اندازی گردید ، از آنجاکه در آن سالها متقاضی لپ تاپ بسیار اندک بود ، تهیه دستگاه بیشتر بصورت سفارشی صورت می گرفت به این گونه که مشتری مشاوره لازم در خصوص لپ تاپ مورد نیازش را از مجموعه ی ستارگان  دریافت می نمود، سپس با انتخاب دستگاه و ثبت سفارش،ستارگان ازطریق چند شرکت انگشت شمار در پایتخت دستگاه های مورد نیاز را تهیه و پس از بررسی های لازم به مشتریان خود تحویل می داد.

این روند کند و طاقت فرسا اکنون تغییر یافته و با وارد شدن کمپانیهای متعدد در زمینه تولید لپ تاپ و تبلت در دنیا، مراکز فروش بیشماری وارد این عرصه شده اند، ستارگان نیز در کنار سایر همکاران محترم و با دارا بودن تجربه و تخصص لازم با تمرکز و تسلط کامل بر بازار کامپیوتر علیرغم ناملایمات ناشی از شناور بودن قیمت ها، همواره توانسته بهترین پیشنهادات قیمت را به همکاران محترم و مشتریان ارجمند  ارائه نماید.

 واحد سیستمهای امنیتی و حفاظتی:

این واحد در سال 1387 فعالیت خود را  در مجموعه ستارگان آغاز نمود. نیاز روز افزون به سیستمهای نظارتی و تقاضاهای مکرر همکاران و مشتریان جهت دست یابی به اینگونه خدمات ، انگیزه ی راه اندازی این واحد در ستارگان بوده است. اکنون پس از گذشت چند سال فعالیت در این زمینه ، ستارگان توانایی ارائه ی بهترین راه حل های امنیتی و نظارتی برای مشاغل و اماکن را  داراست. مدیران مشاغل مختلف و حتی بسیاری از هموطنان محترم که دغدغه برپایی امنیت در منزل خود را داشته اند طی این سالها از خدمات و محصولات ما استفاده نموده اند. ستارگان با شناخت حساسیت های لازم در زمینه سیستمهای امنیتی همواره مجرب ترین و بهترین کارشناسان را در حوزه همکاری خود داشته است و افتخار ما استقرار سیستمهای ایمن و کارا با دارا بودن پشتیبانی سریع در این عرصه است.

 

مدیریت و کارشناسان ستارگان با داشتن آرزوی سر افرازی برای شما هموطن گرامی همواره آماده خدمتگزاری خواهند بود.

 


Copyright © Setaregan Computer Center